ua
2 500  ₴
Сірий
Чорний
Фіолетовий
Салатовий
2 800  ₴
Чорний
Сірий
2 500  ₴
Хакі
Чорний
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Лижні штани чоловічі і жіночі купити в Києві можна у нас! Інтернет-магазин Командор продає повний спектр спорядження та одягу призначених для туризму та активного відпочинку.

Лижні штани можуть придбати не тільки жителі столиці. Якщо Ви проживаєте в одному з міст України та бажаєте купити в нашому магазині лижні штани, то ця обставина не стане перешкодою в успішному здійсненні покупки.

Ми відправляємо замовлення по всій території України за допомогою послуг транспортної компанії "Нова Пошта".

Відмінною особливістю нашого магазину є той факт, що ми не просто e-Commerce майданчик що реалізує товари для активного відпочинку і туризму. Командор - це перш за все бренд, український виробник.

Ми працюємо на ринку більше 25-ти років. За цей час отримали величезний досвід в розробці одягу і спорядження. У виробництві використовуємо тільки надійні, перевірені часом матеріали і фурнітуру.

Commandor - цей вітчизняний бренд. Ми єдині на ринку, хто пропонує лижний одяг з оптимальними показниками ціна / якість.

Саме тому, якщо Ви вирішили купити в Києві, Україні чоловічі або жіночі лижні штани - то звернулися за адресою! Купуючи лижні штани у Нас, ви можете бути впевнені в правильному виборі та високій якості товару, що купується.