ua
3 000  ₴
Чорний+червоний
Чорний+синій
2 600  ₴
Сірий
Темно-сірий
1 800  ₴
Червоний
Синій
2 000  ₴
Червоний
Синій
1 000  ₴
Сірий
Чорний
300  ₴
Червоний
Сірий
500  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Велобаул купити в Києві, Україні краще за все у Нас! Інтернет-магазин Commandor є відомим українським виробником туристичного спорядження, і велобаули не стали виключенням.

Ми працюємо на ринку вже понад 25 років. За цей час накопичили чималий досвід в проектуванні та виготовленні велобаулів з використанням сучасних технологій та матеріалів.

Саме тому, якщо Ви вирішили купити велобаул в Нас, то звернулися за адресою. Наш магазин пропонує продукцію власного виробництва з оптимальним співвідношенням ціна / якість.

Для любителів велопоходів, виїздів на риболовлю чи пікнік на велосипеді необхідна якісна і зручна велосумка на багажник. Ми розробили декілька варіантів велобаулів для всіх цих цілей.

Всі велосумки пройшли випробування не одним роком і велопоходом. Багато велотуристів обрали і рекомендують велосумки нашого виробництва, тому що вони пошиті з надійних міцних матеріалів, мають хорошу систему кріплення і продумані до дрібниць відсіки і кишені.

Для любителів тривалих і складних велопоходів чудово підійдуть монооб'ємні велосумки Bolide 60 і Bolide 80. Більш універсальні велобаули Shuttle і Superbike мають по 3 основних відділення, одне з яких знімається у вигляді рюкзака або сумки на плече.

Ці моделі будуть оптимальним вибором для любителів нескладних велопоходів, виїзду на риболовлю, пікнік або катання в межах міста.