ua
2 200  ₴
3 500  ₴
1 800  ₴
Червоний
Синій
2 000  ₴
Червоний
Синій
2 000  ₴
3 300  ₴
4 000  ₴
3 300  ₴
3 100  ₴
3 200  ₴
3 700  ₴
Сірий
Синій
Хакі
2 000  ₴
Червоний
Синій
Показати ще
Сторінка 1 (всього сторінок 2)

Туристичні рюкзаки українського виробництва купити в Києві, Україні найкраще у Нас! Інтернет-магазин Commandor - це не просто черговий e-Commerce майданчик з продажу туристичного спорядження.

Ми перш за все є українським виробником туристичного спорядження та одягу для активного відпочинку. Туристичні рюкзаки не є винятком і займають гідне місце в каталозі товарів нашого Магазину.

Купівля туристичних рюкзаків в Києві

Якщо Ви проживаєте в столиці України і бажаєте купити туристичні рюкзаки українського виробництва у Нас - то звернулися за адресою!

По-перше: Ми є вітчизняним виробником туристичних рюкзаків. Маємо понад 25 років досвіду в проектуванні і виробництві туристичного спорядження.

По-друге: Територіально магазин Commandor знаходиться на лівобережній частині Києва. Нашим покупцям доступна опція доставки замовлень за допомогою кур'єра.

По-третє: Кияни та гості столиці можуть купити туристичні рюкзаки в одному з магазинів розташованих безпосередньо в місті Київ.

Купівля туристичних рюкзаків в Україні

Для покупців які проживають в одному з міст України так само є можливість купити туристичні рюкзаки у Нас. Ми співпрацюємо з найбільшим оператором поштових відправлень Нова Пошта і відправляємо Ваші покупки відразу після підтвердження оплати або післяплатою.

Але на цьому вибір способу доставки товару не закінчується. Для зручності Клієнтів, Ми розширили перелік способів доставки товарів. За бажанням клієнта можна оформити доставку замовлення за допомогою послуг таких компаній як: "Автолюкс", "Інтайм" або “Укрпошта”.

Як правильно вибрати туристичні рюкзаки

Плануючи подорож по диких горах або легкий похід, в списку необхідного спорядження основним і найважливішим пунктом буде  туристичний рюкзак. 

При підборі оптимального об `єму туристичного рюкзака слід врахувати габарити Вашого спорядження. Потрібно враховувати, наскільки воно сучасне і технологічне. Або ж це просте і  недороге спорядження  , що має великі розміри.

При виборі рюкзака обов'язково слід враховувати сезон походу. Все-таки, взимку необхідно брати більше теплих речей і різного спорядження, відповідно, буде потрібно і туристичний рюкзак більшого об`єму.

Туристичні рюкзаки на 20 - 30 літрів

Туристичні рюкзаки Commandor на 20 літрів призначені в першу чергу для людей займаються витривалими видами спорту і одноденних турів, коли потреба в завантаженні рюкзака зведена до мінімуму

Туристичні рюкзаки на 40 літрів

Об `єм рюкзака в 40 літрів є хорошим варіантом для здійснення нетривалих походів і міжміських подорожей з невеликою кількістю одягу та спорядження. Ідеально підходить для дівчат і підлітків.

Туристичні рюкзаки на 50 - 60 літрів

Якщо Ви плануєте тривалий похід, то більш оптимальними будуть об `єми рюкзаків на 50 літрів, підходять для жінок і дітей. Для дорослого чоловіка цілком достатньо рюкзака об'ємом до 60 літрів.

Туристичні рюкзаки на 80 - 100 літрів

Якщо Ви плануєте тривалий похід, то більш оптимальними будуть об `єми рюкзаків на 80 - 100 літрів для чоловіків.

Рюкзаки Commandor на 80 і 100 літрів - це вироби з високими характеристиками для експедицій в гори. Оснащені настроюється підвіскою, здатною комфортно переносити важкі вантажі в суворих погодних умовах і на пересіченій місцевості.

Чому варто купити туристичний рюкзак в магазині Commandor

Купувати туристичні рюкзаки в нашому магазині вигідно тому, що Ми є перш за все виробником. Наші фахівці грамотно і максимально повно консультують покупців, підбирають і регулюють придбаний туристичний рюкзак.

Також ми забезпечуємо гарантійне та пост-гарантійне обслуговування рюкзаків