ua
4 900  ₴
Чорний
4 600  ₴
Чорний
4 000  ₴
Бузковий
Блакитний+жовтий
Салатовий+малиновий
Блакитний+оранжевий
0
1 480  ₴
3 500  ₴
Блакитний
3 500  ₴
Блакитний
Бузковий
Червоний
4 900  ₴
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Зимові куртки чоловічі, жіночі українського виробництва купити в Києві, Україні не складно разом з магазином Commandor. Наш інтернет-магазин - це значно більше, ніж чергова e-Commerce майданчик реалізує зимові куртки.

Ми перш за все є вітчизняним виробником спорядження та одягу для туризму та активного відпочинку. Має більш ніж 25 років досвіду в розробці та виробництві туристичного одягу та зимові куртки чоловічі та жіночі не є винятком!

Саме тому, якщо Ви бажаєте купити в магазині Commandor зимові куртки українського виробника, то звернулися за адресою!

Придбати зимові куртки в Києві

Купити зимові куртки чоловічі та жіночі від виробника Commandor можна як в нашому інтернет-магазині, так і в фізичному фірмовому магазині розташованого в лівобережній частині Києва.

Жителі столиці можуть забрати свої замовлення особисто, за допомогою послуги "самовивезення". Якщо Ви вирішили забрати своє замовлення самостійно, не забудьте зазначити цей пункт в процесі здійснення покупки.

Замовити зимові куртки в Україні

Наш магазин відкритий не толко для жителів міста Київ. Якщо Ви проживаєте в одному з міст України та бажаєте зробити покупку зимової куртки у Нас, то це ні в якому разі на стане перешкодою для здійснення вдалої покупки.

Для оперативної обробки замовлень і надійної доставки товарів Нашим покупцям, Ми організували співпрацю з компанією "Нова Пошта". За бажанням клієнта, можна оформити замовлення і здійснити його доставку такими компаніями як: "Автолюкс", "Інтайм" або “Укрпошта”.

Купіть зимові куртки чоловічі та жіночі українського виробництва в магазині Командор. Підбір, консультація і гарантія від виробника.