ua
3 440  ₴
Чорний
3 350  ₴
Чорний
Синій+оранжевий
Синій+салатовий
3 100  ₴
Блакитний+оранжевий
Блакитний+салатовий
Салатовий+малиновий
2 520  ₴
3 150  ₴
1 232  ₴
1 540  ₴
2 890  ₴
Бузковий
Блакитний
2 890  ₴
Блакитний
Бузковий
Червоний
3 540  ₴
Темно-зелений
1 650  ₴
Сірий
Чорний
Червоний
Сторінка 1 (всього сторінок 1)

Зимові куртки чоловічі, жіночі українського виробництва купити в Києві, Україні не складно разом з магазином Commandor. Наш інтернет-магазин - це значно більше, ніж чергова e-Commerce майданчик реалізує зимові куртки.

Ми перш за все є вітчизняним виробником спорядження та одягу для туризму та активного відпочинку. Має більш ніж 25 років досвіду в розробці та виробництві туристичного одягу та зимові куртки чоловічі та жіночі не є винятком!

Саме тому, якщо Ви бажаєте купити в магазині Commandor зимові куртки українського виробника, то звернулися за адресою!

Придбати зимові куртки в Києві

Купити зимові куртки чоловічі та жіночі від виробника Commandor можна як в нашому інтернет-магазині, так і в фізичному фірмовому магазині розташованого в лівобережній частині Києва.

Жителі столиці можуть забрати свої замовлення особисто, за допомогою послуги "самовивезення". Якщо Ви вирішили забрати своє замовлення самостійно, не забудьте зазначити цей пункт в процесі здійснення покупки.

Замовити зимові куртки в Україні

Наш магазин відкритий не толко для жителів міста Київ. Якщо Ви проживаєте в одному з міст України та бажаєте зробити покупку зимової куртки у Нас, то це ні в якому разі на стане перешкодою для здійснення вдалої покупки.

Для оперативної обробки замовлень і надійної доставки товарів Нашим покупцям, Ми організували співпрацю з компанією "Нова Пошта". За бажанням клієнта, можна оформити замовлення і здійснити його доставку такими компаніями як: "Автолюкс", "Інтайм" або “Укрпошта”.

Купіть зимові куртки чоловічі та жіночі українського виробництва в магазині Командор. Підбір, консультація і гарантія від виробника.